ברוכים הבאים לבלוג שלי!

קמפינג בפלמחים


היעד: חוף פלמחים זמן: לילה אחד באמצע שבוע מה כדאי לקחת: אוהל, מזרנים דקים, כריות קטנות, סדינים/שקי שינה, פנס, אלתוש, בגד ים, מגבות, כובע, מספיק מים, דלי וכף, מצופים, כלי אוכל רב פעמיים, אוכל טעים! פרטים נוספים: יש לא מעט חופים מוסדרים ללינה עם אוהלים, רק תציצו באתר שמורות הטבע ותגלו עולם שלם של אפשרויות.

נסענו לקמפינג

אני חייבת להודות במשהו; פעם הייתי ממש בקטע של קמפינג. שקי שינה, חול בכל מקום, שינה מקורטעת ולהתעורר עם צאת החמה לטיול של בוקר. אממה, עברו להן השנים ואני קצת פחות בקטע של שקי שינה, פחות אוהבת שחול מגרד לי את הגב בלילה ואני מתחננת לעוד כמה דקות של שינה בבוקר. אבל, וזה אבל גדול, את הקטע מסביב אני אוהבת. אני ממש אוהבת לטייל, אני אוהבת לנצל את כל חלקי היום, ואני ממש אוהבת את החוויה שמסביב. אז את הקטעים הפחות אהובים אני שמה בצד, כי אני רואה לעיני את היתרונות של הקמפינג, ואני בעיקר חושבת על החוויה של הילדים וזה כבר מחפה על החול בגב :) אז נסענו. ללילה אחד, 40 דק מהבית וכבר הרגשנו בעולם אחר.


לבלות יחד

נסענו עם עוד שתי משפחות לחוף, הילדים באותם גילאים וזה תענוג בפני עצמו. יש משהו אחר בבילוי משותף באוהל, בטבע, בלאכול יחד ארוחת ערב עם השקיעה על מחצלת. אולי זה הזיכרונות ילדות שלי שאני מנסה להחדיר לילדים, ואולי זה הרצון שלי לבנות לנו זיכרונות משלנו. כך או כך, לאוכל יש טעם טוב יותר, ליחד יש משמעות חזקה יותר. וזה כיף. פשוט כיף.


והים, הו הים

לא יעזור כלום. אני אוהבת את הים אהבת נפש, ואני אוהבת את התחושה שאני מוקפת במים, כל כולי בתוכם. חוף פלמחים הוא חוף אהוב, אך לדעתי פחות מתאים לילדים קטנים ולו בגלל העובדה שתמיד, אבל תמיד, יש שם גלים גדולים. וגלים כידוע יכולים קצת להרתיע את הקטנים. הם נהנו מארמונות בחול ולהיות במים הרדודים, אבל בנקודה הזו, אין לי ספק שבפעם הבאה נבחר חוף מותאם יותר לקטנים. יש לכם רעיונות?תמונת סיכום בעקבות הלילה המוצלח שלנו החלטנו לקנות אוהל משלנו! זה משמח אותי מאוד, במיוחד כי החגים לפנינו והחופש הגדול השני ממש מעבר לפינה. בחרתי לשים תמונה של שקיעה וזריחה, מעגל היממה שמסכם את האושר בעיניים כשרואים את זה דבר ראשון כשיוצאים מהאוהל.


אם אתם מכירים מקומות נחמדים ללילה עם אוהל ומקור מים ליד, נשמח לשמוע מכם! תודה שקראתם,

עופרה

#חופש #טיול #נסיעה #סוףשבוע

0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

about

היי אני עופרה. 
יש לי רשימת חלומות ומשאלות 
ואני עסוקה בלהגשים אותם
בקצב שלי. 

shop 

 #ofrazart