ברוכים הבאים לבלוג שלי!

עין פשחה (עיינות צוקים)


גן עדן באמצע המדבר

את עין פשחה אנחנו מכירים היטב. גרנו בבית זית 8 שנים, ובכל פעם שהיינו פנויים בשבת, זה לגמרי היה אחת מהאופציות שלנו. מרחק נסיעה קצר ואתם מרגישים שאתם בעולם מקביל. ממש כך.


עין פשחה הוא שמורת טבע מגניבה לחלוטין, כי השילוב בין החום והצהוב של ההרים, ובין הירוקים האינסופיים של הצמחייה ובין הטורקיזים של המים גורם לך להרגיש שאתה בדיוק במקום שאתה צריך להיות. יש שם בריכות בחלק העליון, יש בריכות בחלק התחתון, אפשר להיות יום שלם באחת מהן ואפשר לטבול בכולן. מה שאתם בוחרים, מה שנוח לכם.


אוכל, קדימה אוכל

אני כותבת את זה שוב ושוב, אבל זה נכון תמיד. אוכל אנחנו מביאים איתנו ולא קונים שם. יש לנו צידנית שבה אנחנו שמים: מפה, כלים רב פעמיים, בקבוקי מים. לחמניות (קנינו במאפייה בכביש 90), ביצים קשות, פסטרמה, טחינה, פסטה בלי כלום, ירקות חתוכים ופירות. זהו. תמיד מתאים לכולם, משביע, בריא, זול ופשוט מאוד לאחסון וארגון.


הפרטים הקטנים

*כניסה חינם עם מנוי מטמון, וזה שוב המקום להמליץ לכם לעשות, משתלם בכל הזדמנות. *תביאו בגד ים, בגדים להחלפה ומגבת. יש שירותים מסודרים ונוחים. *תשאירו אחריכם נקי. יש שם פחים, אין סיבה להשאיר לכלוך. *אם אתם גרים באזור ירושלים, סעו פעם אחת ותראו כמה זה פשוט להגיע לשם כדרך קבע. תמיד מעניין, אטרקציה לילדים וגם להורים שלהם. משם המשכנו ללינה במצוקי דרגות. שתמיד נראה את הצבעים שבטבע!

עופרה

#חופש #טיול #נסיעה

0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

about

היי אני עופרה. 
יש לי רשימת חלומות ומשאלות 
ואני עסוקה בלהגשים אותם
בקצב שלי. 

shop 

 #ofrazart