ברוכים הבאים לבלוג שלי!

עין מודע


היעד: עין מודע, עמק בית שאן תשלום: כניסה חינם זמן: אחר הצהריים מה כדאי לקחת: בגד ים, מגבות, כובע, מספיק מים, מצופים, כלי אוכל רב פעמיים, אוכל טעים!

נסענו לבקעה

ההורים של איתיאל גרים בבקעה, ואיכשהו אנחנו תמיד מגיעים ישר לשבת ולא עוצרים בדרך. הפעם, היה לנו אירוע בבוקר כך שהגענו ממש מוקדם לאיזור. ישר איתיאל אמר שניסע לעין מודע ובלי להסס נסענו. חם בעמק בית שאן, אבל באותו היום היה ממש נעים. לא חם ולא קר, ממש באיזון מדויק.


השביל הזה מתחיל כאן

כשחותכים מהכביש הראשי ונכנסים לתוך המושבים והקיבוצים, מתגלה עולם מופלא של יופי שלא נגעו בו. כמו שהטבע ביקש. הוצאנו את המחצלת, את הפק"ל קפה והופ, עושים את הדרך הקצרה מאוד מהאוטו למעיין. קצרה קצרה, אבל כמות הצמחים השונים שראינו בדרך היתה מרגשת. איתיאל ישר העלה זיכרונות ילדות ושוב קלטתי כמה אני שמחה שאנחנו מטיילים עם הילדים, יוצרים להם זיכרונות ילדות משלהם.
נווה מדבר זה כאן

הגענו. נזכרתי בהליכות הארוכות בתנועה ובבית ספר שהיינו מטיילים שעות וכל מה שרצינו היה לקפוץ למים להתרענן. אז לא, לא הלכנו שעות, אבל המראה שנגלה לפני היה כמו פטה מורגנה של ממש. ומה צריך יותר מזה? קצת מים, קצת צחוקים, קפה שחור טוב ואפרסק מדויק בבשלותו.
אני רוצה לאחל לכם שנה טובה ואני מקווה שהשנה תבחרו איזה יעד לטייל עם המשפחה. זה יכול להיות חצי יום, יום, עם לילה בצימר או קמפינג, זה יכול להיות תצפית מגניבה או אפילו בית קפה ששמעתם עליו שבמיוחד תסעו לשם ותטיילו קצת באיזור. זה כיף לא נורמלי!

שנה טובה,

עופרה

#חופש #טיול #נסיעה #סוףשבוע

0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

about

היי אני עופרה. 
יש לי רשימת חלומות ומשאלות 
ואני עסוקה בלהגשים אותם
בקצב שלי. 

shop 

 #ofrazart