ברוכים הבאים לבלוג שלי!

שוק הפשפשים ביפו

עודכן: 24 בדצמ׳ 2018


הכי כיף

מה שאני הכי אוהבת זה להכנס לאוטו ופשוט לנסוע. זה יכול להיות קרוב או רחוק, אבל עצם היציאה של כולנו מהבית למשהו כייפי עושה לי שמח בלב. אז נסענו לשוק הפשפשים ביפו, שוק שממש כיף לטייל בו ובמיוחד בימי שישי. מה שכיף בשוק הזה, כמו ברוב השווקים, זה שתמיד אפשר לחזור אליו ולגלות דברים חדשים!
לטייל בסמטאות

השוק ביפו כבר מזמן לא רק שני רחובות מקורים ועוד אחד פתוח. בתור תיכוניסטית היינו נוסעות לשם כמה חברות וקונות לנו שמלה מיוחדת, איזה שרשרת עם חרוזים צבעוניים ואני זוכרת את החוויה הזו כאילו זה קרה אתמול. לקחנו אוטובוס מספר 24 לאלנבי, שם החלפנו לקו 10 שלקח אותנו עד לד"ר שקשוקה ומשם דוך לסמטאות.

בשנים האחרונות השוק התרחב כל כך שאפשר לבלות שם כמה שעות טובות, לקנות פיצ'עפקעס או כורסא לבית, לשבת באחת הטברנות לבירה או לנשנש מאזטים באחת המסעדות המגניבות.
עוד באיזור הכי כיף להמשיך ישר לנמל יפו, לטייל בין הרציפים של הסירות ולטייל בסמטאות של יפו העתיקה כולל גן הפסגה, או לקפוץ לשחייה בחוף מאנטה ריי ולשהות בים כמה שעות טובות עד ארוחת ערב בבית קפה הצמוד.

ולגבי חנייה: פעם היינו עושים אלף סיבובים כדי למצוא חנייה ולשלם בפנגו. היום אנחנו ישר נוסעים לחניון ומנצלים את הזמן שיש לנו בטיול ולא בעצבים :) האם גדלנו?

תמשיכו לטייל,

עופרה

#חופש #טיול #נסיעה #סוףשבוע

0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

about

היי אני עופרה. 
יש לי רשימת חלומות ומשאלות 
ואני עסוקה בלהגשים אותם
בקצב שלי. 

shop 

 #ofrazart