ברוכים הבאים לבלוג שלי!

מעבר דירה


לפני ארבע שנים עשינו את הצעד הגדול: הפכנו משכירים לעצמאים. זה לא היה פשוט בכלל, ואפילו די מפחיד, אבל משהו בתוכנו אמר לנו שהגיע הזמן לתת ליצירתיות ולאומץ לפרוץ החוצה. אז עשינו את זה. אחרי לילה לבן שבו שקלנו את כל האופציות והזענו מרוב חשש קמנו בבוקר ואמרנו "הולכים על זה".

איתיאל בנה סטודיו במושב בית זית בו אנחנו גרים, ושם הוא מעביר סדנאות בנגרות לזוגות, משפחות וארגונים במקביל לקורס שנתי שבו הוא מלמד את רזי העבודה בעץ ואני הקמתי עסק של תפירת מתנות לידה, טקסטיל לתינוקות ואני עובדת בסטודיו הביתי שלי. תענוג.

הבוקר קמתי והיתה לי הארה (כן, לפעמי זה קורה) שאני חייבת לכתוב. פשוט לכתוב על ההתפתחות האישית והמקצועית שלנו כזוג ולשתף בדברים הקטנים והגדולים שאנחנו יוצרים כל אחד לחוד וגם כזוג.


אז לפני חודשיים עברנו דירה בתוך המושב המהמם שלנו והגענו לבית משגע. מיד התחלנו לארגן ולסדר.

הגינה היתה זקוקה לקצת ירוק, ונזכרנו ששוכב אצלנו תריס ישן (כן, אנחנו מאלה שמוצאים רהיטים ברחוב ומשפצים אותם)


מיד ביקשתי מאיתיאל שיבנה בתחתית אדנית גדולה, ולאחר מכן צבענו אותה בירוק בקבוק כהה.

איתיאל לקח לכה לבנה על בסיס מים והוסיף לה אבקת פיגמנט ירוקה (אותה ניתן לקנות בחנות שמתמחה בגיוון צבעים), אבל אפשר גם לקנות את הצבע מוכן בגיוון מכונה על פי קטלוג (כמו שיש בטמבור).

לאחר שהשכבה הראשונה התייבשה לחלוטין אחרי 24 שעות, מלטשים עם נייר זכוכית מספר 400 ורק לאחר מכן צובעים שכבה שנייה. תלינו את האדנית לקיר באמצעות ברגי ג'מבו.


שתלנו גרניום, שמנו את הגמד המתוק שקיבלנו במתנה והופ, תלינו על הקיר! יצא יפה, נכון?


בפוסט הבא - חדר הילדים שלנו! נשמח לתגובות שלכם, משפחת בהרב

#DIY #שיפוץרהיטים

0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

about

היי אני עופרה. 
יש לי רשימת חלומות ומשאלות 
ואני עסוקה בלהגשים אותם
בקצב שלי. 

shop 

 #ofrazart