ברוכים הבאים לבלוג שלי!

חרבת סעדים

היעד: חרבת סעדים בהרי יהודה

זמן: שבת בבוקר מה כדאי לקחת: כובע, מים, כלי אוכל רב פעמיים, אוכל טעים ומגדיר צמחים!

שבת בבוקר

אנחנו רוצים להנות ממסלול קצר ונעים וקרוב הביתה. נסענו עם זוג חברים והילדים שלהם לחרבת סעדים לעשות פיקניק ולהנות המפריחה הנהדרת! זה באמת הזמן הכי יפה לטייל בו. כל מקום שמסתכלים יש פינת חמד, פרח יפה ושביל נחמד לפסוע בו. אז טיילנו.


איילה כבר ממש אוהבת את המגדיר. היא מחפשת את הפרח על פי הצבעים ובאה לשאול אותנו אם היא צדקה. אח״כ אנחנו מקריאים את מה שכתוב ומאתגרים אותה לפרח הבא.

אורי כמובן מטפס על הגבעות והסלעים כמו אייל או סנאי. רגע אחד רואים אותו ורגע אחר כבר לא. פתאום הוא צץ עם עוד פרח שהוא מצא ואוסף אותם לזר עבורי. אני מתמוגגת.


הרי ירושלים יפים בכל מזג אויר. אבל יש משהו עוצמתי בכל גווני הירוק הזה שבאים אליך מכל עבר. יש שבילים שמתאימים לאופניים, יש כאלה לרכבי שטח ואנחנו בוחרים ללכת באחד השבילים וכשהילדים מאותתים לרעב עושים אחורה פנה ומגיעים לפינת חמד לפיקניק.

יש אזור שנמצא ממש דקה מהחניון, ששם זה ה-מקום לעשות פיקניק ולתת לילדים להסתובב קצת לבד. אפשר לראות שם את החירבה עצמה שהילדים משחקים שם באופן עצמאי, יש שפ פריחה מטורפת של רקפות בעונה ופשוט כיף שם. איך אומר שלמה ארצי הגדול? יותר מזה אנחנו לא צריכים.תמשיכו לטייל,

עופרה

#חופש #טיול #נסיעה #סוףשבוע #הריירושלים #מסלולמשפחה

0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

about

היי אני עופרה. 
יש לי רשימת חלומות ומשאלות 
ואני עסוקה בלהגשים אותם
בקצב שלי. 

shop 

 #ofrazart