top of page
ברוכים הבאים לבלוג שלי!

חוגגת 40/ חלק שני: ניו יורק


מסן פרנסיסקו לניו יורק

לקחתי טיסת לילה לניו יורק, ולנחות בשעות המוקדמות בעיר, ולשתות קפה ראשון בניו יורק.. זה חלום אמיתי שמתגשם. בחרתי מלון משגע, במיקום נהדר, הכל מתוקתק ובסטייל. כמו שאני אוהבת! יום שלם ביליתי ברחובות הסואנים, נפגשתי עם ענת וכבר בערב עם יניב שחיכה לי לארוחת ערב. מה עוד אני צריכה? קוקטייל על גג המלון ואני ברקיע השביעי.


העיר הטובה ביותר

הייתי כבר בדי הרבה ערים בעולם, אבל תמיד הלב מושך לניו יורק. ולא משנה כמה פעמים הייתי שם, תמיד אני ארצה לחזור לשם. אין, פשוט אין על ניו יורק. הקצב שלה, ההפתעות, האנרגיה, האוכל, החידוש, השמירה על המסורת, העוצמה המטורפת של העיר, השינויים. היא תמיד משאירה מקום של עוד, ואף פעם אי אפשר להספיק את הכל. זה מה שאני אוהבת בה.


זמן חברים

יעלי נחתה בעיר והצטרפה אלינו! לא חלמתי שאצליח לחגוג ככה את הארבעים שלי. חלום שמתגשם. רעיון מופרך שדובר עליו כבדרך אגב ואיכשהו הפך למציאות. לבלות איתם בעיר היתה החלטה כל כך נכונה ומדוייקת עבורי בכל הרמות האפשריות. תענוג כבר אמרתי?


המוכר והידוע

יש חברים שזה לכל החיים. מכירים את זה? אפשר לא להפגש תקופה ארוכה ולהמשיך בדיוק מאותה נקודה. נכון, התבגרנו והשתננו, החיים והשגרה לוקחים אותנו למקומות חדשים. אבל מי שמכיר אותך באמת, ממוקם כל כך עמוק בלב שלך וזה לא משנה אם ראית אותו x פעמים במהלך השנה או לא. הצחוקים אותם צחוקים, הבדיחות לא משתנות ומזכירות לי שאני צריכה לחזק את רצפת האגן כשאני שומעת את הבדיחות. וזה מוכר, וזה ידוע, וזה מחמם לי את הלב.

הסתיו המופלא

שמתי לב שאני בוחרת כמעט לרוב לטוס בסתיו. זה אחרי הדביקותש ל הקיץ ועומס התיירים, יש בעולם תחושה של רוגע. משהו באנרגיה לוקח צעד אחד אחורה ויש שקט. את השקט הזה אני צריכה. וסתיו כמו הסתיו מהפנט אותי בכל פעם עם אלפי הגוונים שלו, בקרירות הנעימה, הכל יפה יותר ושלו יותר.

קצת ארכיטקטורה

אני אוהבת שהדברים אחרים, משוגעים, מיוחדים. אני אוהבת לראות את העיר מזוויות אחרות, וכשאני מגיעה למבנה ״וסל״ (חפשו פרטים בגוגל) מישהו צריך להרים לי את הלסת כי אני נפעמת, ומישהו צריך להביא לי חמצן כי אמנם אני תל אביבית שגדלה בטיפוס מדרגות כל היום, אבל בשנים האחרונות אנחנו חיים בקומת קרקע ועד שהגעתי לטופ (וברור לכם שלא וויתרתי באמצע) זה אתגר לי את הברכיים ממש (אמרנו שבארבעים הגוף כבר מרגיש?)

קצת קוטלטורה

אם יכולתי, הייתי מבלה את יומי כך: קמה בבוקר, קפה ובייגל שמנת ליד עם מעט בצל ועגבניה. מתחילה את החלק הראשון באחת מהגלריות, רואה את התערוכות בנחת ללא הגבלת זמן ומבלי שמישהו מפריע לי, הולכת להפסקת צהריים במקום טעים, ממשיכה לשיטוט בשכונה מגניבה כולל הפסקת קפה כמובן ומשם לעשות קצת קניות, מקלחת ומחליפה בגדים ויוצאת לארוחת ערב, מסיימת בקוקטייל על גג העולם. אה רגע, זה בדיוק מה שעשיתי בטיול הזה! אפילו עכשיו במרחק של שנתיים אני מקנאה בעצמי. לא ידעתי שאפשר להגיע למקום כזה בכלל.

יום אחרון ופרידה

היה לי ברור שביום האחרון נלך לפארק. יש לי משם כל כך הרבה זכרונות מתקופות אחרות בחיי, ולחזור לשם זה כמו לחזור הביתה. איך התברכתי בחברויות כאלה, איך זכיתי. מרעיון שהתחיל כבדיחה והפך למציאות, אני לוקחת את הטיול הזה איתי לכל מקום.


שרק נמשיך להגשים חלומות,

עופרה

#חופש #טיול #נסיעה

0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

about

היי אני עופרה. 
יש לי רשימת חלומות ומשאלות 
ואני עסוקה בלהגשים אותם
בקצב שלי. 

shop 

 #ofrazart

bottom of page