ברוכים הבאים לבלוג שלי!

זמן זוגי


איתיאל חגג 40

וזו סיבה מעולה לחגוג יחד בצורה קצת אחרת...לכן במשך הרבה זמן מראש חשבתי מה לעשות, איך נחגוג? זה לא פשוט בכלל במקרה של איתיאל שבאמת, הוא לא רוצה כלום ולא צריך כלום וכל מתנה שאני קונה לו בעצם די מיותרת עבורו. איתיאל מסתפק במועט, ולא נהנה בכלל ממתנות חומריות. כןֿ יש גם כאלה :) לכן שברתי את הראש מה נעשה כדי לחגוג את היומולדת הסופר חשוב הזה, ופתאום הבנתי. לא תהיה מתנה חומרית אלא מתנה חוויתית! פניתי לאביה פריד, גיסתי האהובה, שבדיוק רכשה עם בעלה קראוון בשם ״הקראוון הצהוב״ שאותו הם משכירים לזוגות ומשפחות. תיאמתי איתה איסוף ותאריכים וערכתי לאיתיאל הפתעה מטורפת. סגרתי לו יום חופש מהעבודה וכל המשפחה התגייסה בסוד לעזרה, וכמובן עזרה עם הילדים.


הוא הלך לעבודה, אני בינתיים ארזתי תיק, קניתי לנו אוכל טעים ואיכותי והודעתי לו שעה קודם שהערב אנחנו נוסעים. הוא היה בהלם.

נכנסנו לאוטו, ונסענו לאסוף את הקראוון. זה לקח בדיוק 5 דק לחבר אותו לוו גרירה שלנו ואמרתי לו ״סע כביש 6 צפון״. פתאום היינו רק שנינו באוטו. שומעים מוזיקה שאנחנו בוחרים, מהסוג ששכחתי שקיימת. עצרנו בדרך לתדלק ולמלא מים עבור הקראוון והמשכנו לנסוע לגליל.

אני חייבת לספר לכם מה כולל הקראוון המטריף הזה, כי זה באמת הגשמת חלום שלי. בהתחלה אמרתי לעצי שזה נורא קטן! ואיך נכנס לשם בכלל! אבל גילית עולם מדהים שנקרא בית על גלילים. הקראוון הזה כולל מיטה גדולה ומפנקת, יש בפנים אורות ותריסים, ומסך שטוח עם סרטים dvd, נקודות חשמל וגם חיבור usb, יש מטבח עם כיור וברז מים, יש גנרטור ומיכל מים גדול, יש ציוד למטבח ברמת הפויקה, כיריים, קרש חיתוך וסכין, תבלינים בשפע, יש מחצלת וכסאות פיקניק, שולחן מתקפל כולל מפה משובצת! מ ט ו ר ף. האמת שאין מילה אחרת לתאר את האושר, וכמה שחשבו פה על כל פרט ופרט.

השילוב של בשר איכותי עם ירקות שורש בפויקה לצד בירה קרה...היה מושלם. אנחנו כל היום סביב העבודה והילדים, ולנוסע רק שנינו היה פינוק של ממש. להיות יחד בשקט שלנו, לישון לילה שלם ולקום יקיצה טבעית היה מתנה בפני עצמה. ועוד לקום לנוף יפה כל כך כמו הגליל...אמאל׳ה איזה אושר.

אחרי היקיצה

שלקחה הרבה זמן, ונתנו מקום נרחב ליוגה של איתיאל בטבע, ואני שתיתי קפה שאשכרה היה חם, קיפלנו את עצמנו ונסענו רבע שעה לעין חרדלית. מקום קסום בפני עצמו, לא מסלול של שישה קילומטרים עם תיק על הגב. להיפך. מקום שהמשיך באופן טבעי את הפינוק של הבוקר. פתחנו שולחן עם כל טוב, כולל חביתה עם גבינה! הפרחים פרחו, המים זרמו בפלג, איתיאל עשה מדיטציה ארוכה ואני רקמתי בנחת. נחת. זאת המילה.


המשכנו לעכו

אחרי כמה שעות נהיינו רעבים שוב, אלא מה :) ואני כאמור מהמתכננים. לעכו יש לי רגשות נוסטלגיים, כמי שכל קיץ בילתה שם במחנה קיץ של צופי ים ידעתי שניסע לעכו לא משנה מה. להסתובב בעיר העתיקה של עכו, זה בדיוק מה שרציתי. קניתי כרטיס טעימות של יאללה בסטה וכל הדרך לעכו איתיאל לא ידע לאן נוסעים. נחמד הקטע הזה של ההפתעה.


עכו מהממת באמת. קטנה ומטריפה! החננו את הקראוון בחניון במרחק 10 דק הליכה ושוטטנו בסמטאות, הלכנו עם המפה של יאללה בסטה מדוכן לדוכן וזה היה ממש נח. לצערנו לא כל הדוכנים של האוכל היו פתוחים באותו יום וזה היה חבל, אבל מה שטעמנו היה סופר טעים. בסוף נשברנו כי מה שאיתיאל באמת רצה היה דג! ולכבוד יומולדת 40 זכותו המלאה לבקש וגם לקבל. וכך היה.

כמובן שסיימנו בנמל, מקום עם אהבה גדולה בלב שלי.

היה לי מרגש לאחד את הילדות עם ההווה שלי, את העבר שלי עם העתיד.


נסענו הביתה חזרה לילדים ולמציאות עם חיוך ענקי על הפנים. מסיימים טיול ייחודי במינו, וזמן זוגי משובח ואיכותי. שלחתי את איתיאל להתקלח, והוא לא ידע שבעודו חופף ההורים, כל האחים והגיסים התכנסו בסלון לחיבוק בהפתעה... את היומולדת הזו לא נשכח הרבה זמן!

ממליצה לכולכם למצוא זמן זוגי עבורכם, ואיזה כיף ששריינו את הקארוון לטיול משפחתי בפסח הקרוב. אביה פריד: 055-8861480 חיבוק גדול,

עופרה

#חופש #טיול #נסיעה #סוףשבוע #יומולדת

0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

about

היי אני עופרה. 
יש לי רשימת חלומות ומשאלות 
ואני עסוקה בלהגשים אותם
בקצב שלי. 

shop 

 #ofrazart