ברוכים הבאים לבלוג שלי!

ברוכה הבאה תמרה


שנת 2017 הסתיימה לה, ואת שנת 2018 קיבלתי בהתאוששות מחדר הלידה. כנראה שזה יותר מסימבולי עבורי להתחיל שנה אזרחית בלידה. לידה ממשית של תמרה, אחות לאורי ואיילה. על תמרה חלמתי במשך הרבה זמן, מהסוג חלומות המתוקים שיש רגע לפני עצימת העיניים על הכרית בלילה.

יש לי כל מיני סוגים של חלומות. חלקם התחילו לי עוד בתקופת גיל ההתבגרות שהייתי חולמת על אהובי ועל העתיד שלי, חלומות שהתגבשו בסוף הצבא בהם תיכננתי את הטיול הגדול באירופה, חלומות שהמשיכו אחרי שהתחתנו וימשיכו לבעבע בי עוד שנים רבות כנראה על הבית אותו נבנה יום אחד. והחלום על ילד נוסף היה בי הרבה זמן, שכב כמו גולם של פרפר בלב והתבשל לו, לאט ובקצב שלו.


והשנה האזרחית הסתיימה לה, ואני עובדת בקצב מטורף להספיק לסיים דברים בעבודה, לשלוח את ההזמנות של החנות, לסדר את הסטודיו, לארגן את הבית ובעיקר להרגיש שאין לי חובות או משימות שנשארו לי כדי שאוכל להתפנות למשימה החשובה באמת - ללדת.


תמרה היא הילדה השלישית שלנו, וכמו שכל ילד הוא שונה, וכל לידה היא שונה, כך גם היתה הלידה הזו. לא ארחיב במילים על סיפור הלידה רק אומר שהיתה לי לידה פעילה מאוד וחוויה טובה מאוד ובסופה הגיחו לחיים 250 גרם סוכר שמחוברים אליהם גוף של תינוקת. יא אללה! איזה דבר זה לידה.


עכשיו אנחנו למדים מה זה אומר לגדל שלושה ילדים (אורי 5.5, איילה 3.2 ותמרה עכשיו חודש וחצי).

היתה התחלה אינטנסיבית וכל ילד עובר את השינוי שלו ואנחנו את השינוי בנו. אנחנו למדים על עצמנו, איזה מין הורים אנחנו רוצים להיות, ואיך אנחנו רוצים לגדל אותם. מה חשוב לנו ואיפה אפשר לוותר, כי זה לא פחות חשוב מלעשות. גם הבחירה המודעת לא לעשות היא הכרחית.ומה אאחל לך ילדה יקרה? שתראי את הטוב בעולם, שתשמרי על התמימות, שתטרפי את החיים ותקחי בשתי ידיים הזדמנויות שיהיו לך. שתהיי שמחה, שתצחקי בקול רם, שתהיי מוקפת בחברים טובים ואנשים שאוהבים אותך. ושתדעי שאנחנו כאן בשבילך, אני ואבא, אורי ואיילה, סבים וסבתות וכל המשפחה המורחבת מאוד שלך. אנחנו כאן, מקיפים אותך בחום ואהבה ותמיד נהיה פה עבורך, בכל הרגעים שיש לעולם הזה להציע לך.

כמה טוב שבאת.


2018. איזו התחלה טובה לשנה הזו. אני כבר סקרנית לדעת עוד מה מצפה לנו בהמשך! עופרה


0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

about

היי אני עופרה. 
יש לי רשימת חלומות ומשאלות 
ואני עסוקה בלהגשים אותם
בקצב שלי. 

shop 

 #ofrazart