ברוכים הבאים לבלוג שלי!

בחזרה לעמק חפר


החלפנו שוב בתים

וחזרנו לקיבוץ חיים מאוחד בעמק חפר (ותודה רבה לאמיל וענת שפתחו את ביתם המשגע!), אחד המקומות הכי כייפים שיש. נעים שם, רגוע, יש המון טיולים באזור ובאמת זה מקום שאני שוב ושוב ממליצה להגיע לשם. העמסנו ציוד אישי וכמובן אופניים לכולם ויאללה לטייל. אני חייבת רגע לפרגן לאיתיאל המהמם הזה שפרגן לי בוקר שכולו טוב וכולל מנוחה אמיתית, והוא לקח את הילדים הגדולים למסלול אופניים בנחל אלכסנדר! מסלול פשוט ונח, עם הרבה מקומות עצירה וציפורים להתבונן עליהן. כמובן שלא שכח לקחת פק״ל ולהכין תה לכולם :)בסוף היום הראשון

פשוט טיילנו ברחבי הקיבוץ, ראינו פרות וטרקטורים וצעדנו בשבילים והיה הכי נעים, הכי משפחתי שיש. הזמן הזה של ״לא לעשות כלום״ ולהיות יחד, זה הזמן הכי טוב עבורנו.

עוד מקום שבילינו בו כמה שעות טובות היה הדב הלבן. זה בעצם מתחם נינג׳ה כזה עם קיר טיפוס, מסלול מכשולים, גשר תלוי, מתקני מאתגרים יותר ופחות ובהחלט מקום שאפשר לבלות בו עם כל הגילאים יחד. כמו בכל מקום עם אטרקציות יש מתחם מזון קטן אך יקר, ולכן שמחתי שהבאנו איתנו נשנושים מהבית!

למחרת נסענו למי קדם

במרחק נסיעה קצר הגענו לפארק אלונה - מי קדם. אני תופסת את עצמי כאחת שמכירה מסלולים ומקומותֿ, ואת המקום הזה לא הכרתי וכל כך שמחתי שהגענו לשם! מדובר על מסלול בתוך נקבת מים מהתקופה הרומית. מסלול באורך המתאים לילדים, היה מגניב ואטרקטיבי בגלל שהכלנו במים, בגלל הפנסים ובגלל שזה היה שונה ממה שאנחנו מכירים. אחלה מקום!

סיימנו את המסלול בפיקניק כמו שאנחנו אוהבים. קצת ביצים קשות, ירקות חתוכים, טחינה, לחמניות, זיתים, גבינה... אני יודעת מראש מה יש לכל ילד, לא לוקחת כמויות גדולות מדי, מה שנכנס בציידנית שלנו זאת הכמות המדויקת עבורינו. ככה אנחנו חוסכים את הקנייה של המזון המהיר, ואם הילדים ממש מבקשים לקנות משהוֿ, אז קונים בסוף קרטיב וסוגרים את הפינה.

תמשיכו לטייל,

עופרה

#חופש #טיול #נסיעה #סוףשבוע #עמקחפר #מסלולמים

0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

about

היי אני עופרה. 
יש לי רשימת חלומות ומשאלות 
ואני עסוקה בלהגשים אותם
בקצב שלי. 

shop 

 #ofrazart