ברוכים הבאים לבלוג שלי!

אורי בן 4


יום הולדת 4. איך זה קרה כל כך מהר? אני מסתכלת על הילד שלי, ופשוט מחייכת מאוזן לאוזן כשאני רואה אותו, ובעיקר את הדרך שהוא עשה, שהוא עושה. ילד שכבר גדול ומתבונן על העולם בעיניים גדולות ונבונות ומתווכח, ושואל, וסקרן על העולם, ונופל, ובוכה וכואב וצוחק מהדברים הכי קטנים.

השנה הכנתי לו שתי עוגות (כן, קוראים לזה אמא משוגעת) אחת לגן שבו הוא חגג בבוקר עם כל הילדים והיא היתה בצורה ספיידרמן, והשנייה למפגש אחה"צ, עוגת טרקטור, או כמו שאני קוראת לה: "עוגת כביש מספר 1" (תמונות בהמשך). לרעיונות נוספים של עוגות יום הולדת כנסו ללוח הזה


השנה החלטנו לחגוג לאורי יום הולדת עם כמה חברים קרובים ומשפחה ביער.


לחגוג ביער זה חלום ישן שלי. אנחנו גרים כל כך קרוב ליער ירושלים ומאז שאורי קטנטן אנחנו מטיילים שם עם/בלי הכלב שלנו, מכירים את הפרחים מקרוב ולא שוכחים לאסוף אצטרובלים למשחק וליצירה. מכיוון שהתאריך קרוב לל"ג בעומר... אז חשבנו והחלטנו להכין מדורה ולפעילות, חץ וקשת!


התחלנו באיסוף ענפים שיתאימו לחץ וקשת, קישטנו אותם בנוצות וחרוזים בהשראת לוח הפינטרסט שלי וחיברנו אותם בקלות עם וואשי טייפ צבעוני. ככה לכל משתתף היה ברור מה החץ שלו ומה הקשת שלו.


אחרי שהכל היה מוכן, הגיע הזמן להתאמן! תלינו שני חישוקי הולה הופ שלתוכם הילדודס כיוונו את החץ שלהם במטרה להצליח להכנס במרכז החישוק.


אווירה טובה, חברים אהובים, אוכל טעים ותפוחי אדמה מהמדורה, הגיע הזמן לעוגה!

עוגת השוקולד שלא תפחה כמו שצריך והפעם זה הסתדר יופי, כי בדיוק שם מיקמתי את הטרקטור שופל :) את כל העוגה ציפיתי בקרם שוקולד עשוי קצפת ופודינג שוקולד, מסביב ציפוי של וופלים שוקולד הנראים כמו הגדר שעל הכביש. מעל פתי בר מעורבב עם כפית קקאו, כדורי קליק, וכמה סוכריות גומי שנראים כמו תומכי הביטחון שעל הכביש. למי שמתעניין, מכל האטרקציות האלה על העוגה, הכי התלהבו מסוכריות הגומי...
אז מה נאחל לך ילד יקר? שתמשיך להיות ילד אהוב, חייכן ונבון. שתמשיך לראות את העולם בדרך שלך ושתדע תמיד שאנחנו אוהבים אותך מאוד. אמא, אבא ואיילה.

#יוםהולדת #עוגתיוםהולדת #טרקטור #ספיידרמן #יער #מסיבה #יצירה #DIY

0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

about

היי אני עופרה. 
יש לי רשימת חלומות ומשאלות 
ואני עסוקה בלהגשים אותם
בקצב שלי. 

shop 

 #ofrazart